prfml
| prfml a întrebat:

Daca a-ti avea baietel si (sau) fetita ce prenume le-ati pune, dar nume de sfant?

Răspuns Câştigător
| dulc3'maria a răspuns:

Daca as avea baiat as pune raul... iar la fata as pune ioana ca pe mine sau maya:X

70 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna eu am un baietel d sase luni nu stiu cum cum il voi boteza decat dupa nastere, i-am ales daryus -george, daryus vine d la darius regele persilor cum a zis si preotul si george nume d sfant. daca as avea fetita as fi un pic cam nedumerita ma gandesc la mai multe nume adriana, nicoleta, camelia, delia, laura, si toate aste pentru ca sunt nume romnaesti frumoase si de flori unele dintre ele si mi-ar place sa am o fata cu neme de floare happy

| lostcontrol12 a răspuns:

Pentru fetita..Maria(ca pe mine)..si baiat imi place mult Dragos si Bogdan

| unavailiable93 a răspuns:

Emanuel sau Anna.

| Rose_2860 a răspuns:

Fata:Ramona, Ingrid sau Dalina
Baiat:Catalin, Andrei sau David

| Lale_2033 a răspuns:

Mihaela (ca pe mine )daca e fetita si vrei nume de sfant sau selena, letitia, lailah (imi plac mie numele astea) si daca e baiat robert sau ovidiu, octaviu (tavi)

| ILoveSKRILLEX a răspuns:

Baiat -Matei, Tudor, Ionut... Armin asa-l cheama pe fost meu
Fata:Bianca/Cosmina/Madalina/Ivette/Raluca/Denisa

| miriam0198 a răspuns:

Fata- ana maria, diana, beatrice, andra, andrada, irina, gabriela, georgiana
baiat- mihai, andrei, alin, razvan

| sorinutu a răspuns:

Pe fetita mea o cheama RALUCA TEODORA si de voi avea un baietel, il voi pune urmatorul nume RARES CRISTIAN

| mrq a răspuns:

B-Mircea/Sasha/Tudor
F-Sofia

| simi_8979 a răspuns:

Fără supărare, dar se scrie ați avea, fără cratimă.
Ioana

| tocacievelina a răspuns:

Baietel-Bogdan
fetita-Adelina