| anonim_4396 a întrebat:

Dacă am fost in relatie 3 luni iar după ne-am despărțit cam 1 saptamana pot spune ca a fost o,, pauza" sau nu mai sunt 3 luni?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Dupa mine chestia cu pauza in relatii nu prea are sens
Nu puteti sa fiti impreuna, sa va despartiti pentru ca vreti o pauza si sa va impacati inapoi
In acea pauza ce se presupune ca faceti, cautati pe altcineva? Si cand nu gasiti va intoarceti unul la celalalt
Daca sunt alte lucruri puteti vorbi unul cu celalalt sa va lasati mai mult timp liber insa nu pauze in relatii

Legat de intrebarea ta, cred ca mai mult ar merge o zi pentru ca voi v ati despartit presupun, ceea ce inseamna ca s-a incheiat acea relatie
Bafta in relatie

3 răspunsuri:
| valentingb a răspuns:

Poți spune că au fost 3 luni.
Sau poți spune că e o zi.
Peste 10 ani ai să vezi cât de mult contează. (Shhh, e secret: nu contează!)
Spor la iubit!

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

3 luni plus o săptămână plus o zi. Poți spune că da. Poți trece la pauza mare.

| Reghqen a răspuns:

Ai stat împreună cu el 3 luni, iar ați luat o pauză ca să va gândiți cum să procedați cu relația(ceea ce este foarte normal într-o relație, un moment de gândire, un moment de relaxare și liniște), dar până la urmă tot 3 luni rămân!