| Alexandraaaaa2696 a întrebat:

Daca esti nascut pe 2 martie, ce zodie esti?

27 răspunsuri:
| elena a răspuns:

Pesti...interesant este daca mergi in susul sau in josul apei, te lasi dusa de val sau te opui lui infruntand orice greutate, obstacol?

kittyalexandra
| kittyalexandra a răspuns:

Peşti.

| Minnie a răspuns:

Pesti

| danbnz a răspuns:

Zodia celor ce nu au auzit de cautare pe google... ma rog, nu toti, dar tu sigur!

| tusha a răspuns (pentru danbnz):

Taaci bai laughing)

| Anileda a răspuns:

Pesti

| claudiea79 a răspuns:

Esti pesti

| Alexandraaaaa2696 explică:

Mersi pentru raspunsurile voastre:X:* si o sa-i dau fundita celui/celei care mi-a raspuns primul/atonguewinking [asa mi se pare corect].happy Si sa stiti ca eu stiu ce zodie suntwinkingwinking. Ma refeream la altcineva.[cu aceasta intrebare]tongue

| nicusor19 a răspuns:

Zodia pestihappy in zodiac mai sunt si ascendentiihappy
ascendentul se calculeaza in functie de anul, luna, ziua si ora nasteriihappy succeshappy

| Sallatiny a răspuns:

Peste. funda?batting eyelashes:*love struck

| UNfriendLY a răspuns:

Pesti

| FloareDeColt_1777 a răspuns:

Draga mea, exista 12 zodii. Sunt 13 constelatii. Deci, o neconcordanta. Tu chiar crezi ca destinul unui om poate fi influentat de planete atat de indepartate? Esti in zodia OM. Un om cu constiinta, care poate evolua daca isi foloseste creierul!

| Marynna a răspuns:

De pe 20 feb-20 martie este zodia pesti, deci pestihappy (ca minebig grinbig grinbig grin)

| Ѵαмριяɛ a răspuns:

Pesti

| Ѵαмριяɛ a răspuns:

Sau berbec

| Monycina a răspuns:

Daca esti nasuta pe 2 martie esti zodia peste :):D Eu am un sait pe care ma uit mereu :) la horoscop http://astromax.eva.ro/ Succes in continuare

| lolo23 a răspuns:

Pestihappy

| Sweet_1111 a răspuns:

Esti zodia pesti.Si fratele meu este tot in 2 martie.
Convingete:

http://www.horoscop.ro/Horoscop-alte-pagini/Ce-zodie-sunt.html

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Taur

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pesti si eu sunt pe 2 martie si ma numesc tot alexandra

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pesti: eu sunt berbec

| IDontCareeeeeeeeeeee a răspuns:

Peste...(fundy) :*

| may a răspuns:

Pesti

| aretse a răspuns:

Pesti... funda:d

| Bolfa_Andra_1991 a răspuns:

Nu sunt dar crad ca zodia pesti si berbec

| larisa19 a răspuns:

Pesti...aceasta e zodia cuiva care e nascut pe 2 martie.