| MihaielaMik a întrebat:

Daţi-mi nişte replici dure. Care lovesc la inimă. Nu vă zic de ce :o.

Cel sau cea cu cele mai multe replici, primeşte fundă.

8 răspunsuri:
| William a răspuns:

Incearca sa scoti in evidenta defectele cuiva.

| Pricked a răspuns:

The Lannisters send their regards.
Şi-i tragi una nenorocitului.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ti se pare ca asta e site de jigniri?
Vrei jigniri? Esti atat de prost incat ca sa jignesti pe cineva pui intrebari pe TPU.

| Teardrop a răspuns:

Replicile "care lovesc la inimă" trebuie inventate pe loc, în funcţie de persoană.
Degeaba îi zici unuia deştept că-i prost, c-o să-ţi râdă în faţă.
La fel, dacă-i zici unuia slab că-i gras, o să-l doară în cur.

Plus că "replicile care lovesc la inimă" nu există pentru cineva inteligent. Aşa că dacă te cerţi cu unu' deştept mai mult ca sigur o să te ignore, din diferite motive.

| aleexuţ a răspuns:

Totul e să-i găseşti punctul slab. Dacă-l loveşti undeva unde ştii c-o să-l afecteze, o să-i închizi gura numaidecât.

| incredibilul a răspuns:

Cu eşti atât de prost:

1. încât cred că ai învăţat pentru testul HIV

2. încât cred că ai muri de foame într-un supermarket

3. încât te-ai împiedica de un telefon fără fir

4. încât ţi-ai vinde maşina ca să ai bani de benzină

5. încât ai fura mostre de suncă de la supermarket

6. încât trebuie să sapi ca să îţi găseşti IQ-ul

7. încât nu ştii care este numărul să suni la 112

8. încât îi faci pe Beavis & Butt Head să pară câştigători de premiul Nobel

9. încât să fii înjunghiat într-un schimb de focuri

10. încât n-ai putea citi nici o carte audio

Acestea sunt cam cele mai haioase pe care le-am găsit. Urmează nişte jigniri, mai mult, decât înjurături:

Haioase si imbecile:

1. o zi fără tine e ca o luna de concediu

2. dacă te-am jignit, am savurat-o

3. tu faci pe cineva să aprecieze liniştea

4. fiecare trebuie să existe, dar de ce tocmai tu?

5. de ce să nu mergem noi undeva unde fiecare poate să fie de unul singur?

6. s-a sinucis cineva din familia ta? Nu? cum ar fi?

7. să vă spun un banc de or să vă pice ţâţele... oh, dar văd că deja îl ştiţi

8. nu te-au rugat niciodată părinţii să fugi de acasă?

9. eu nu uit niciodată un chip, dar în cazul tău o să încerc să fac o excepţie

10. oare asta este o zi deosebită, sau eşti de obicei aşa de tâmpit?

11. data viitoare când ai de gând să-ţi arunci ţoalele, te rog, nu te dezbrăca

12. te rog să nu te mişti, aş vrea să te uit aşa cum eşti

13. eşti într-adevăr un argument convingător pentru abstinenţă

14. ai arăta foarte bine în ceva lung, curgător, ca, de exemplu... Dunărea

15. eşti la fel de binevenit ca şi un telefon care sună în timpul sexului

16. să-ţi crească arici sub braţ

| irinako a răspuns:

1.Te-ai câcat pe tine? intrebam că cam pute
2.iti cumpar o oglinda sa vezi cum arati si apoi sa spui de mine
3.esti asa de urat ca si balauri fug de tine
4.raiele sunt mai frumoase decat tine
5.ai vocea mai ceva ca o capra
6.capul tau de pepene murat ma face sa borasc
7.esti mai prost decat credeam
8.de unde iti iei hainele? din tomberon?
9. puti a rahat
10.ai grija sa nu se sparga oglinda cand te uiti in ea!
11.baga nasu-n diarie si mai baga-l inc-o data ca miroase-a ciocolata
12.ai mancat rahat la micul-de-jun ca iti pute gura
13.ia-ti o carte de gramatica si dati cu ea in cap poate mai inveti ceva
14.cand ti-ai dat seama ca ocupi 4 locuri de parcare?
15.ai obsearvat ca transpiri untura si maioneza la cat de gras esti?
16.nu fii prost ca esti deja
17. felicitari ai luat locul I la concursul "puti ca un tomberon"
18.cand ai implinit 1000 de ani?
20.de ce ai mancat KFC-ul?
21.cate camioane ai mancat la cina?
22.de ce nu ti se spune JONNY TRANSPIRATUL? ti s-ar potrivi!
23.ai asa putini dinti in gura de zici ca periuta ta de dinti e ciocanul!
24.pasta ta de dinti e otetul?
25.ai baut iar apa din toaleta?
26.mie mila de hartia ta igienica!
27.ce telefon ai? RABLARIA 9000?
28.nu am crezut ca esti mai gras decat un porc!
29.ai mancat asa de multa nutella incat zici ca ai **** printre dinti!
30.imi pare rau ca esti un handicapat dar asta e rasa ta!

--------------funda plz---------------

| 00Misaki00 a răspuns:

"Replici dure" adica injuraturi? Stiti ca daca injurati sau folositi cuvinte... sa zicem urate, contul vostru poate fi dezactivat. Tipa ori a zis la caterinca sa va apucati voi sa folositi un limbaj neadecvat aici, ori fata mea, crezi ca e nevoie sa iti desenez? Asta clar nu e un site unde sa pui tu astfel de intrebari.