| xXFrappeGirl a întrebat:

Heii puppy dog eyes!

Vreau nişte replici dure, da dure răuuu.
Dar să nu fie înjurături maxime.

Fundă.

2 răspunsuri:
| Cristian0884df11 a răspuns:

Minca-mi-ai pola de mamaligar asternut pe pizdaa ma-tii baaaa muiee cocosata si stalcita debunica-ta in pat cu sor-ta de sparcaiala ce steriofoneaza pe fata ta de furcar ce esti incoasta ma-tii de schisofrit infipt in doua paie ruginite.
Ti-am spus de mii de ori ca daca nu te speli pe dintii aia de raton paralizat nu te mai las sa ma sugi de sloboz
Sa te bagi sub curull meu sa te sropesc cu diarie sa zici ca faci dus cu el
Ba futu-va in curr de poponari ce santeti de ce nu va dati la muiee unu altuia sau sa va duceti pe centura sa va corditi in bostan asa mai cistigati si voi un ban pentu ca sa mai stati pe net
Sugea-m-ai de pulaa pana intra un coii in coma Tu si coarda penala de mama ta sa-mi suflatzi in pulaa pana o sa fac aburi sa spuneti ca vam *** an stil trenuletz de epoca
Trage aer in curr ca nu o sa mai poti respira de atata pulaa cata o sa primesti, sugea-mi-ainectaru din pulaa

| MrChocolate a răspuns:

Daca iti f*ut un pumn in fata iti duvorteaza ochii!
Daca iti dau un pumn in gura iti fug dintii de acasa!
Da-ti-as palme cu picioru'!
Te crezi jmecher? Ia hai dati un cap in gura.
Funda?