| cristina_1673 a întrebat:

Dati`mi un st va rog unde pot sa ascult radio doina pe net ca nu gasesc nicaieri. Stie cineva?

Răspuns Câştigător
| nana a răspuns:

Salut cristina. Din pacate Radio Doina nu emite si pe internet. Cel care a trimis adresa saitului, nu s-a informat indeajuns si a trimis un raspuns eronat. Radio doina din Constanta, este cel mai audiat post de radio de cetateni intre 18-63 de ani. Pacat. Eu nu sunt in tara si m-as fii bucurat daca l-as fii gasit pe net, pentru ca este un post de radio care da muzica de muzica, exclus manele. Da, pacat cristina, nu se poate asculta pe net. Pup.
nana

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da.incearca pe www.doinaradio.net