| LeEu a întrebat:

Dau funda! Ce cadou imi recomandati sa-i fac iubitei mele de Dragobete? A da, parca Dragobetele era pe 24 februarie, nu? Si inca ceva cand sa il dau? Pe 14 sau pe 24?

10 răspunsuri:
| superdorex a răspuns:

Uite ceva idei aici:
http://www.click.ro/......66308.html

| cat a răspuns:

Poate te inspira ceva de aici http://www.crownfashion.ro/si ii iei de la un magazin sau on line.Pana de Valentine's Day nu mai este mult asa ca grabeste-te. Daca nu ai timp sarbatoreste romaneste de Dragobete.

| ochiverzi91 a răspuns:

Un tricou personalizat cu un text haios, o cana personalizata, o perna personalizata etc. Lantisor pentru indragostiti (jumatate pandantiv tie, jumatate ei), poti cumpara o rama draguta in care sa pui o poza cu voi doi si sa scrii un mesaj dragut pe spate, sau pur si simplu ii scrii o scrisoare in care te justifici ca nu ai putut sa ii cumperi nimic din cauza ca nu ai stiut ce sa ii mai cumperi (baietii adora sinceritatea) si sa ii descrii dragostea ta in cuvinte scrise pe foaie! happy Sau ai putea sa scrii pe google "cadouri pentru fete", poate gasesti ceva dragut pe care ai putea sa il comanzi pana pe 14. Sper ca te-am ajutat! Funda? big grin

| SnkVlady a răspuns:

Un mutunache de plus, simpatic, un trandafir rosu (preferabil boboc) si, optional, o felicitare specifica ocaziei. Cand vine vorba de iubire, simbolistica darului valoreaza de mii de ori decat pretul acestuia. Desi Dragobetele sunt pe 24, sarbatoarea ce a prins si la noi este Valentine`s Day. Asa ca... Daca nu este genul de persoana conservatoare(Sunt si d`astia... Refuza sa recunoasca Valentine`s Day ca sarbatoare in Romania, preferand Dragobetele), atunci trebuie sa-i dai pe 14.

| silvershark a răspuns:

Eu am gasit niste cesti, cani pe http://raio.ro/decoratiuni-bucatarie/cesti/cesti-inimioara cu ursuleti si inimioare: o sa bea in fiecare zi cafea/ceai si se va gandi la tine :P. Oricum gasesti si alte cadouri interesante pe raio.ro.
bafta! la shopping!

| tibi95cj a răspuns:

Bratara, Lantisor, Inel, Un ursulet care tine in mana o inima.

| mihaelamiki96 a răspuns:

Buna! pai ai putea ca sa ii personalizezi o perna cu poza voastra, sai cumparai un inel / o bratara / un maimutoi mare de plus / ceva ce sti ca poarta (esarfa...)/ cumparai un buchet frumos de flori / mergeti impreuna intr-o excurstie sau duo la o cina romantica (sau organizeaza chiar tu una ).
mai bine dai cadou pe 14 si ofera-i o zi pe care sa o tina minte. bafta big grin

| MihaiAlexZaharia a răspuns:

Nu ai dat funda, deci inca mai sunt sanse :) Uite iti recomand ceva diferit la care sigur nu se va astepta in nici un an:
http://bunicel.ro/cosuri-cadou/

| MihaelaMella a răspuns:

Asculta-ma pe mine eu am trecut prin asta mai bine un urs mare de plus si o felicitare mare))))

| Dumitrescu1988 a răspuns:

Acum cand vine vara cred ca ar fi reusit sa ii faci cadou un kit de epilare, eu am primit cadou de la prietenul meu il cumparase de pe www.bellamag.ro sunt foarte multumita de acel chit. au si preturi foarte bune si il livreaza foarte repede...