| PainMax1985 a întrebat:

De ce daca eu iubesc o femeie ea imi spune ca sunt prost ca sunt prea cuminte si ca nu sunt genul ei, iar daca ma port cu indiferenta ea imi spune ca sunt un nesimtit? De ce exista mereu ceva ce nu ii convine la mine? Care este motivul sau motivele pentru care se comporta asa?

8 răspunsuri:
| Aiwendil a răspuns:

Ea nu stie ceva din start.Cine stie la ce telenovela s-a uitat si avut acolo barbatul ideal care e frumos, destept, cuminte, dar stie sa-si protejeze femeia de langa ea.Multe dintre femei cauta protectie.Lasa ca o sa gasesti tu pe cineva care te va accepta asa cum esti. big grin

suntserios
| suntserios a răspuns:

E femeie... lor niciodata nu le convine nimic.

| Mihaela1964 a răspuns:

Nu te iubeste sau are o fire dominanta care te va duce la disperare; cand iubesti vezi ce-i bun in celalalt, cauti sa negociezi si sa tolerezi.Cand vrei sa domini nu mai esti coerent nici macar cu tine, ce spui azi, nu mai e valabil maine...

| Niiiicu a răspuns:

Era o vorba ca in viata dupa femei si autobuz nu trebuie sa fugi niciodata deoarece mereu vine altul/a. Ideea este ca tu nu trebuie sa te schimbi pentru o femeie, cand o vei gasi pe cea potrivita nu iti va mai pune ca esti prea cuminte ci te va aprecia pentru asta deioarece tot mai putine persoane stiu sa priveasca dincolo de ambalaj.baftawinking

| xBya a răspuns:

Te cam are sub papuc, hm? E vina ta. Nu ar trebui sa-i mai acorzi permisiunea sa faca fițe si sa se joace cu tine cum i se nazare ei. Ia atitudine, nu mai fi moale si alege`ti un mod de abordare sigur si stabil; ori te pui pe cucereala, ori o tratezi cu spatele, dar orice ai face, nu te mai lasa plimbat in lesa prin locuri nepotrivite.

| stpu a răspuns:

Pentru ca orice ai face nu o intereseaza. La un moment dat nu-ti mai pasa de o persoana. Te saturi de ea si ti se pare antipatica. Dragoste cu sila nu se poate.

| Birlik65 a răspuns:

Cred ca-i plac "baietii rai" si cu tupeu, probabil cere si bataita...

| Victoria_Bianca_1998 a răspuns:

Pentru ca te place. rolling on the floor)