| miramirutza a întrebat:

De ce fostul prieten nu vrea sa ramaneti prieteni dupa ce v-ati despartit? au trecut aproape 6 luni.

8 răspunsuri:
| Felys a răspuns:

Pentru ca despartirea a fost probabil stresanta si nu mai doreste sa stie de fostele, sa nu isi mai aminteasca motivele, sa uite suferinta probabil

Răspuns utilizator avertizat
| drogh a răspuns:

E ca şi cu faza asta: ''Iubitule, câinele a murit, dar totuşi putem să-l păstrăm că ne-a fost drag.''

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Era vorba aia, cand fostul iubit imi spune ca putem ramane prieteni e ca si cum mi-ar zice mama ca mi-a murit cainele dar pot sa-l pastrez. laughing

| Made_Self_1995 a răspuns:

Pentru ca este mai usor de acceptat o despartire brusca, decat pe bucatele, banuiesc ca tu ai fost cea care a luat aceasta decizie de a va desparti, acum o foloseste ca arma impotriva ta.

| Petrica1337 a răspuns:

Pentru ca poate e prea greu sa fi prieten cu o fata care ai iubit-o, avand atatea amintiri impreuna happy.
Este greu.

| MarcelineBMTH a răspuns:

Inseamna ca el chiar nu te-a placut.

| Pufosenia98 a răspuns:

Pentru ca doare, stii? sa il numesti prieten/amic, desi odata, a insemnat mai mult de atat. nu insista, e ceva gresit sa crezi ca fostii prieteni iti vor mai fi vreodata prieteni.