| anonim_4396 a întrebat:

De ce ii plac lui bebe atat de mult reclamele? Nici supt nu-i mai trebuie.

4 răspunsuri:
cami
| cami a răspuns:

Probabil ii atrage atentia. De aceea atunci cand plange, mamica tot o da inainte cu-o chitaitoare sau orice jucarioaraa "miscatoare".

| JustMeFlory a răspuns:

Pentru ca este ceva nou pentru el.Toate jocurile de culori si suntele care se aud de la televizor il fascineaza.Asa era si sora mea, ramanea cu ochii in televizor si radeahappy
Sa'ti traieasca!

| anonimmmmm a răspuns:

In general toti bebelusii sunt atrasi de reclame, majoritatea din cauza culorilor, a muzicii, asa sunt copilasii mici, le place tot ce este colorat si ce se misca

| cretzufinish a răspuns:

In general bebelusii sunt atrasi de miscare adica si catre tv unde imaginile alterneaza, sunt multe culori. Atentie sa nu-l tii prea aproape ca sa nu dauneze vederii