| VerginicăVacăGrasă a întrebat:

De ce sa faci un copil daca nu-i poti oferi un Iphone 5?

Răspuns Câştigător
NOname
| NOname a răspuns:

I-a mai pune-ți pofta-n cui și învață că în viață nu primești mereu ceea ce vrei!
Bucură-te că ești în viață și nu la vreun orfelinat!
Părinții nu sunt roboți sau mașini de făcut bani și mai au și alte priorități, printre care alimentația ta și acoperișul deasupra capului.
Iar dacă iPhone-ul e problema ta cea mare, înseamnă că nu ai probleme deloc!

48 răspunsuri:
| sousabo a răspuns:

Pana o sa il faci si pana o sa se nasca si asa va iphone5 va fi demodat.

| OFataHoinara a răspuns:

Toti sunt inebuniti dupa prostiile astea...in viata sunt lucruri mult mai importante decat unele chesti... pun pariu ca peste zece ani o sa apara altceva si o sa va para rau la toti care v-ati grabit sa va luati un telefon, care o se va demoda

| Maty2000 a răspuns:

Nu stiu... Loool

| vladuts3 a răspuns:

Sincer, fara nici o indoiala, esti un/o proasta/prost. Fericirea nu se rezuma doar la niste gadgeturi. Copii din ziua de azi. Ma intreb, cum va ajunge terra daca toti ar fi ca si tine. Probabil, te vaiti si de tigari si chestii de genul.

| Luxeternus a răspuns:

Poftim? Asta chiar e intrebare?

| Nicole8 a răspuns:

Nu va inteleg si eu imi doresc multe dar totusi imi inteleg parintii cand imi spun ca nu au bani daca tot atata esti revoltat ia-ti o slujba doamne ce copii

| Lora1411 a răspuns:

Pe mine m-a facut mama si fara Iphone 5rolling on the floor

| Butterfly03 a răspuns:

Pai si eu mi-am intrebat parintii daca vor sa imi ia un Iphone 5, si mi-au raspuns ca ce rost are sa dau multi bani pe un telefon care pana la urma ori se strica, ori o sa imi cada, ori o sa vreau altul.Deci acum am Samsung Wave S8500 si chiar imi place.I-ati un telefon care sa iti placa si tie, si sa nu coste asa de multi bani. Poti sa iti iei un laptop doar al tau decat sa iei un telefon care totusi nu o sa mai fie bun.winking Bafta!

| Tuitii a răspuns:

Bună întrebarea asta! laughing

| Miha274 a răspuns:

Pai nu toata lumea, are posibilitatea sa ia un Iphone 5! big grin

| SLilovehim a răspuns:

Degeabahappybig grin

| KiCkEdHD a răspuns:

Din cauza celulelor corpului uman universul nu va mai exista daca teorema lu pitagora a fost pusa in vigoare si tigarile nu sunt bune.Da funda daca ti-a fost de folos.

| Anca_Bii_1994 a răspuns:

Nu cred ca copii au nevoie de un iphone mai mult decat de dragosta unui parinte! Mi se pare absurd!