| anonim_4396 a întrebat:

Deci sunt prieten cu un băiat din clasa 0, dar în ultimul timp nu a mers prea bine. Am vrut să ne băgăm 300 de lei prin paysafe așa că ne-am făcut un cont de google nou. După care eu mi-am făcut un cont de Discord. Dar după 6 luni au aflat părinții noștri, el s-a prefăcut nevinovat, iar părinților mei le-am promis că nu mai voi folosi acel cont. Dar ieri m-am logat pe Discord și aflat trimis un email deoarece a fost o noua locație de conectare. Ar trebuie sa ii fie hard-diskul tatălui meu, să mă loghez me Gmail și să șterg emailul de la Discord? Ce ar trebui sa fac când mă voi întâlni din nou cu prietenul meu la școală? (părinții noștri nu ne mai lasă să comunicăm între noi)

4 răspunsuri:
| Naxite a răspuns:

*Sa fur hard-diskul

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Asta faceți bai voi in clasa 0? Nici clasa 1 nu ești.

| Naxite a răspuns (pentru anonim_4396):

Sunt in clasa a 7 baza am spus că sunt prieten cu el *din* clasa 0

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu am reușit să înțeleg întrebarea. Fii mai explicit.