| Maria3458 a întrebat:

Despre zodia scorpion?

12 răspunsuri:
| Catrice a răspuns:

Întreabă-l pe prietenul meu Goagăl.

| Lina1993 a răspuns:

Fiecare zodie are doua extreme. Asta inseamna ca daca spre exemplu esti scorpion, poti sa ai caracteristicile zodiei 100% sau poti sa fii exact pe dos. Eu am fost in relatie 7 ani de zile cu un barbat scorpion. Era destul de inchis in el, prefera solitudinea si prefera sa stea ore intregi singur, numai el si jocurile lui, spre exemplu. Fire introvertita, intr-un cuvant. E destul de critic si sever dar era super sarmant si atragator nu neaparat prin aspectul fizic dar prin comportament. Scorpionii stiu sa cucereasca, sunt destul de vicleni. Foarte buni la pat, am inteles ca e o caracteristica de-a lor. Sunt inteligenti si se intind la discutii nesfarsite despre univers dar se deschid numai anumitor persoane. Nu sunt prea afectuosi, sunt mai degraba persoane reci intr-o relatie dar se pot schimba radical si devin lipiciosi daca se indragostesc tare de tine. Se inteleg extrem de bine cu Fecioarele si pestii. Nu stiu ce as mai putea adauga

| Maria3458 explică (pentru Lina1993):

Si foarte incapatanati sa fie numai ca ei

| OrdanKarris a răspuns:

Ce mai tare zodie. Stii cum stiu? Sunt aceasta zodie laughing

| Maria3458 explică (pentru OrdanKarris):

Poate...

| ziftode a răspuns:

Ce anume? despre zodia scorpion!

| Maria3458 explică (pentru ziftode):

Despre cum sunt ei caracter...

| ziftode a răspuns (pentru Maria3458):

"intrebarea" mea era putin retorica, pentru ca nu ai mentionat
nu, nu stiu scorpion, nu stiu zodii in general
eu sunt capricorn (zodiac "normal") si year of the rat (zodiac chinezesc)
si toti care "afla" de asta recunosc, ca ma "scurg printre degete"
lucru pe care il cam fac... in realitatea reala happy

| Lina1993 a răspuns (pentru Lina1993):

Aaa, sa mai adaug ceva: Au o incapatanare fara limite in ei. SI un orgoliu si mai mare

| Andreeush a răspuns:

Posesiv, gelos, razbunator, impulsiv, astea sunt cateva "calități" ale zodiei.
https://www.horoscop20.com/zodiac/scorpion/

| ywar a răspuns:

Scorpionii au o energie erotica deosebita. happy

| Maria3458 explică (pentru ywar):

Adevarat