| Sfinnx a întrebat:

Doamne..Am dat-o in regula de trei simpla.Suntem 4 da? 2 fete doi baieti. Eu[A] il plac pe X, X ma placea pe mine dar acum ii place de cea mai buna prietena B. si vorbesc.
A il place pe Y, dar Y vorbeste cu mine
Inainte: A-----X
B-------Y
Acum :
A--------Y
B--------X
Ciudat, nu? happy Ce sa fac? Ma simt ciudat.

6 răspunsuri:
| mihai69 a răspuns:

Mai bine faceți swing.

| AliGab a răspuns:

Clar...studiezi sau ai studiat profil real happy. Problema este mai grea decat o integrala...ar fi frumos sa te simti bine, nu ciudat happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cum o scoatem pe B din joc? Numai dacă ar există o soluţie..hmm thinking

| IoanaIonuca a răspuns:

Eh, nu e ciudat. Se mai intampla. Nu ai de ce sa te simti nicicum, macar ti-ai gasit pe altcineva si nu te-ai certat cu prietena ta cea mai buna pentru un baiat. O seara frumoasa! happy

| IanaMal a răspuns:

Incearca sa uiti trecutul sa fiti cu totii buni prieteni! sper ca te-am ajutat, bafta! happy

| YuiBlood a răspuns:

I-ati o cutie de inghetata sau o punga de chips-uri si incepe sa te uiti la anime-uri/filme...