| gynycola a întrebat:

Dragi prieteni¡sunt foarte fericita sunt insarcinata¡¡¡va multumesc pentru credinta si sprijinul acordat.

Răspuns Câştigător
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Felicitari, stim cat de mult ti-ai dorit si ne inchipuim cate sacrificii ai facut. Sa fii sanatoasa si fericita!

16 răspunsuri:
| psiholoaga a răspuns:

Super. Felicitari si sa te bucuri de aceasta experienta!

| Dara a răspuns:

Iata o veste foarte buna pe ziua de azi! Felicitarile mele, iti doresc multa sanatate, o sarcina usoara si un bebe sanatos! Sa ai grija de tine si sa ne chemi la botez happy

mumoasa
| mumoasa a răspuns:

Ma alatur si eu celorlalti membri si iti doresc sa fi fericita si sa te bucuri de copilasul tau happylove struck
Sa ne ti si pe noi la curent cu ce se intamplawinking

mumoasa
| mumoasa a răspuns:

Ma alatur si eu celorlalti membri si iti doresc sa fi fericita si sa te bucuri de copilasul tau happylove struck
Sa ne ti si pe noi la curent cu ce se intamplawinking

auran
| auran a răspuns:

Felicitari si sarcina usoara! Sa ne tii la curent

| Farcas a răspuns:

Felicitari si din partea meabig hug
O sarcina usoara sa ai, si un copil cat mai sanatos.
Sanatate!

Janina
| Janina a răspuns:

Felicitari...

| bunica a răspuns:

Sa fie intr-un ceas bun si sarcina usoara, sa fii ocrotita de maica Domnului si tu si fatul, multa sanatate.

| hândel a răspuns:

Felicitari si de aici. Sanatate si sarcina usoara. Numai binebatting eyelashes

| ellene a răspuns:

Felicitari si multa sanatate.Sa ai grija de tine si de bebe :*

| gynycola explică:

Multumesc...

| Amelia87 a răspuns:

Ma bucur mult pentru tine, sincer. Felicitari!

| lilia_2632 a răspuns:

Felicitari! nimic nu e mai scump pe acest pamint, decit sa ai copilasi!
Aveti grija de voi, sa ne arati poze!

| bibydraguta a răspuns:

Felicitari! sa fi-ti sanatosi si fericiti

| ICanLoveYou a răspuns:

Felicitari! Ai grija de tine si de copil sa ne ti la curent si sa auzim numai de bine!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Felicitariiiiiiiiiii! Sarcina usoara si multa sanatate.