| AliedRO a întrebat:

Duminica este tatalui ziua meu face 39 de ani si nu stiu ce urare sa ii scriu si vreau si niste sfaturi pentru cum sa o decorez.
dau funda la cea mai frumoasa felicitare!

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna!
Poti incerca asa:
Sa ploua incet deasupra ta, cu picaturi de fericire, sa fie visul tau un zbor de implinire, povara vietii sa-ti fie car cu sanatate, sa-ti fie sufletul scaldat in stropi de bunatate, sa ai oricand in drumul tau un soare zambitor, sa ai alaturi chipuri dragi si-un inger pazitor!
I-am scris-o tatalui meu drag acum un an la implinirea celor 45 ani. Felicitarea o poti cumpara pur si simplu, nu trebuie sa fie foarte sofisticata, cat mai simpla, sau poti face tu una acasa, pe o hartie, o colorezi frumos, in asa fel incat sa-i dai o forma cat mai frumoasa posibila!
La multi din partea mea si mult succes pentru felicitare!
Pa, pa!

2 răspunsuri:
| unknownn a răspuns:

Felicitarile sunt de copii mici malaughing, are 39 de ani.

| drhotzu a răspuns:

Pai in primul rand sa mai treci pe la scoala: este ziua tatalui meu! pe cine sa decorezi? ca din propozitia asta rezulta ai vrea sa decorezi ziua, ceea ce este cam imposibil... uite cum face reformuleaza in asa fel incat sa fie coerent si discutam apoi!