| LuckyFf a întrebat:

Hei TPU, am nevoie urgenta de voi. Saptamana asta este ziua cea mai bune prietene, sincer vreau sa ii fac o felicitare, o urare si nu stiu ce sa scriu. M-am blocat! Cea mai buna urare ( felicitare ) primeste funda > :d

Răspuns Câştigător
| Morningstar4455 a răspuns:

Scriei asa:

"Draga (Numele),

In primul rand as vrea sa iti multumesc pentru ca ai fost alaturi de mine in toti acesti ani si nu mai parasit cand aveam nevoie de consolare in momentele grele.
In al doilea rand iti urez un mare La Multi Ani si o viata cat mai stralucita avand o/un prieten(a) aproape de tine si nu uita ca oricand ai avea nevoie de ceva sunt mereu langa tine.

A/Al tau/ta prieten(a) (Numele tau)"

Sper ca te-am ajutat si distractie placuta la petrecere.