| DarkWerewolf13 a întrebat:

Fostul meu iubit se tot uita pe storyurile mele brusc. Și înainte se uita, dar mult mai rar; acum se uita zilnic. Ce credeți ca înseamnă aceasta schimbare brusca în atitudine? Menționez ca în mod normal nu este prea interesat de rețelele de socializare.

14 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Iti duce lipsa

Bula
| Bula a răspuns:

Poate-ti duce lipsa, din plictiseala...

| Goete a răspuns:

Ii pare rau ca nu mai sunteti impreuna

| Vikaa a răspuns:

Ca sa aflii cel mai bine scrie-i, nu te doare mana.-.

| DarkWerewolf13 explică (pentru Vikaa):

Nu prea mai vreau sa discut cu el direct. Mai ales ca acum sunt într-o relație.

| christine99 a răspuns:

Poate nu stie ca poti sa vezi cine s-a uitat.

| lilith16 a răspuns:

Daca se uita la story înseamnă ca gata esti iubirea lui si o sa ramai cu el toata viata? calmeaza-te frate si eu ma uit la story-urile persoanelor pe care nu le suport, nu ca vreau da asa e insta-ul/Facebook-ul si poate se uita la story-urile altcuiva si a dat si peste tine. gândeşte logic si inceteaza cu penibilitatea ca "VAAVAIAIAI S-A UITAT LA STORY-UL MEU, SIGUR MA IUBESTE", penibil.

| Adry05 a răspuns (pentru lilith16):

Exaaaact!

| DarkWerewolf13 explică (pentru lilith16):

? Când am zis treaba asta. Nu te mai ataca. Tipul nu este cu rețelele de socializare. Abia de le folosește. Își instalase instagramul ca să îmi urmărească mie activitatea.
Și mai nou, când jumătate din viata noastă este pe mediile de socializare, chiar și un "seen" sau "like" poate înseamnă in anumite condiții mai mult decât la prima vedere. Nu înseamnă că este "iubirea vieții mele", mai ales că acum fiecare își are propria relație.

| lilith16 a răspuns (pentru DarkWerewolf13):

Tu esti aia care se ataca si nu ştie sa primeasca opinia altcuiva, mare frustrarea asta, treci peste frate ca e fostul si gata, te supara adevărul sau?(((((: daca fiecare are propria relatie de ce iti mai pasa daca se uita sau nu?((((: daca te deranjează opiniile care iti sugereaza ce nu vrei tu sa auzi pentru ca se pare ca iti convin doar alea care spun ca inca tine la tine, de ce ai mai pus întrebare aici?((:

| Clytia a răspuns:

Poate vrea să vă împăcați, sau pur și simplu a trecut peste și vrea să vadă cum o mai duci.

| elcosmin a răspuns:

Dragutule daca nu iti convine poti sa te dai si pe baieti, nu este o problema. Cat despre contul de Instagram poti sa ii dai unfollow. Funda?

| qwertpro a răspuns:

Salut,ei bine variante sunt multe. Uneori ne este greu sa acceptam faptul ca unele relatii la care am tinut mult s-au terminat, iar amintirile pe care le avem cu acea persoana reusesc sa ne bantuie chiar si dupa mult timp.Chiar daca v-ati despartit, asta nu inseamna neaparat ca el e impacat cu aceasta decizie si ca nu sufera, cel mai probabil isi doreste sa isi aminteasca de tine, de momentele in care ati fost fericiti si o face prin a viziona postarile tale.Nu inseamna neaparat ca vrea iar sa fiti impreuna, poate ca vrea sa vada cum este viata ta fara el si ce fel de persoana esti acum.Totusi nu e exclus faptul ca vrea sa iti atraga atentia astfel ca sa iti amintesti si tu de el, de vremurile de candva.Nu atrage multa atentie, e greu de spus de ce face el asta, dar o relatie terminata nu mai poate fi restabilita atat de usor, de altfel nici nu trebuie.Cel mai probabil vrea doar sa reinvie amintrile din trecut si atat.

| RebecaManea a răspuns:

Draga mea, e fost cu un motiv. Sa nu fii prostuta sa pui botul daca se intampla sa ti scrie sau ceva, probabil e plictisit si zice sa te bage putin in seama si nu stie cum asa ca se uita la cum mai e viata ta. Ai grija