| gomen a întrebat:

God, ce singura ma simt. Citesc cărți, ma uit la filme, ascult muzica, ies cu prietenii dar tot așa ma simt. Ce sa fac?

9 răspunsuri:
| danay72 a răspuns:

Poţi totuşi să-i faci faţă cu succes aplicând sugestia „tot ce vreţi să vă facă vouă oamenii faceţi-le şi voi la fel". Aşadar, dacă vrei ca alţii să fie prietenoşi cu tine, fii şi tu prietenos cu ei. Dacă vrei ca alţii să fie deschişi cu tine, fii şi tu deschis cu ei. Deşi poate că nu toţi vor reacţiona imediat, cu timpul unii se vor apropia de tine. Şi chiar dacă nu se va întâmpla aşa, vei fi mai fericit pentru că, cel puţin, ai încercat.

| octav005 a răspuns:

Hai sa ne cunoastem

| Deaad a răspuns:

Si nu-ti place?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si ce sa-ti facem?
Cheama-ti prietenii pe la tine

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poate ai nevoie de un partener/partenera care sa te ajute sa treci peste singuratate(daca ma intelegi tu)

| Trumpinator a răspuns:

Si eu sunt singuratic laughing

| Happy33 a răspuns:

Gaseste o prietena sau un prieten si vorbeste cu el, ea sau ei... Fii fericita in ceea ce faci, distreaza-te. Funda

| Dumitrescu_Emanuel_1974 a răspuns:

Ai nevoie de Dumnezeu in viata ta o viata fara el e o viata pierduta si te simti singur sigur de El ai nevoie e singurul magaietor

| mimimimi039 a răspuns:

1.Incearca sa faci o activitate care sa te atraga si sa o faci din pasiune
2.Cauta o persoana de la care poti invata ceva nou si are aceleasi pasiuni ca si tine si incearca sa te aproprii de persoana respectiva facand multe lucruri impreuna si asa nu te vei mai simti singura