| marynamarynamartyna a întrebat:

sunt plictisita...ce as putea face in afara sa citesc carti si sa ascult muzica?

Răspuns Câştigător
| presus a răspuns:

Iesi cu prietenii in oras, daca n-ai chef de iesiri invita-i la Remi sau un joc de carti. Uita-te la filme sau seriale online. Numai bine!

11 răspunsuri:
| NoTurbinaNoGood a răspuns:

Depinde ce prieteni ai la dispozitie.
Cu aia buni poti sa te intalnesti, doar ca sa va plictisiti impreuna, si sa va plangeti de asta. Si e mult mai bine decat sa te plictisesti solo.

| drogh a răspuns:

Joacă'te ceva.

| Rakanishuu a răspuns:

Ai putea să te apuci de un sport, cum ar fi atletism sau tenis.
Uită-te prin pozele vechi, scoate poze noi.
Apucă-te de un serial şmecher, ieşi pe afară la plimbare, dacă nu cu prietenii, atunci cu căştile-n urechi...
..hai distracţie plăcută! laughing

| SimoonaD a răspuns:

Sau vorbeste online cu cineva laughing Da'mi mie mesaj cand nu ai cu cine.

| catapinguu a răspuns:

Ieși afară, în parc, la plimbare. uită-te la fime, seriale, umblă în lucrurile vechi.

| Ramona_Salajan_1993 a răspuns:

Iesi cu prietenii sau cu bicicleta...

| Silv4N a răspuns:

Pai add me, ne intalnim si ti explic mai detaliathee hee tongue