| BooM8989 a întrebat:

Heei.am o rugaminte la voi.as vrea sa stiu daca cunoasteti familii aflate in dificultate.as vrea sa le pot ajuta prin dans.v as fi foarte recunoascatoare. daca cunoasteti asemenea familii va rog sa imi dati detalii.multumesc.

4 răspunsuri:
| adnana2013 a răspuns:

Buna eu ma ocup de mai multe cazuri de acest gen.Vel Pitar are chiar un site deschis pentru situatiile de acest gen. DIn ce oras esti?

| BooM8989 explică (pentru adnana2013):

Buna ma bucur ca cineva a vazut acest mesaj.Sunt din Galati.si sper ca ma poti ajuta.Multumesc inca o data.

| BooM8989 explică (pentru adnana2013):

Iti multumesc pentru site-ul sugerat dar am incercat sa caut informatii si nu am gasit ce vreau eu...adica e cu totul alta treaba. daca imi poti da tu mai multe detalii te astept aici.

| adnana2013 a răspuns:

Trimite-mi un P.M (mesaj privat) cu id-ul sau adresa ta de mail şi îţi voi explica cum te-ai putea implica