| DruggedCandy a întrebat:

Heey am avut un cosmar cu o persoana draga, e oare un semn rau sad?

18 răspunsuri:
| mona a răspuns:

E doar un cosmar, nu are rost sa te ingrijorezi

| William a răspuns:

Cat de draga iti este acea persoana daca dupa ce ai visat-o spui ca ai avut un cosmar?

| AFR81 a răspuns:

Depinde de fiecare, insa, eu nu cred in aceste vise...

| AliGab a răspuns:

Persoana pe care ai visat-o a fost pusa intr-o situatie grea in ultimul timp? daca da acesta este motivul cosmarului: iti faci griji pentru acea persoana sa iasa cu bine din situatia grea.

| reihiuke a răspuns:

Depinde si ce simti tu. Dar daca esti speriata, cel mai sigur nu e un semn rau. Esti doar influentata de sperietura.
Gandeste-te daca ai vreo grija in legatura cu acea persoana, care sa fi provocat visul

| Park1Suin a răspuns:

De obicei, visurile nu prea inseamna, dar daca te ingrijorezi, cauta aici, la dixionar de vise:
http://www.visele.ro/

| Lionsgate a răspuns:

Nu stiu ce sa zic, depinde ceai visat, sau poate doar te-ai gandit la ea.Ai visat si candt te-ai trezit te-ai trezit brusc?

| DruggedCandy explică (pentru Lionsgate):

Nu nu m-am trezit brus sad am visat in continuare sad

| Lionsgate a răspuns (pentru DruggedCandy):

Tata la visat pe bunicu cal musca un sarpe de burta de 3 ori sau asa ceva si duma vreo 2-3 luni sa inbolnavin in 2 saptamani a murit de ciroza la ficat (la burta). Depinde ceai visat. dar nu toate visurile inseamna ceva, is unele cares numai din constiinta ta sau imaginatie.

| DruggedCandy explică (pentru Lionsgate):

Am visat ca un prieten a fost impuscat sad iar eu am mers la el l-am luat in brate si am inceput sa plang intr-o balta de sange sad

Răspuns utilizator avertizat
| Lionsgate a răspuns (pentru Dezaxat):

*** you, Luzarule

| Mable009 a răspuns:

Nu acestea se manifesta daca vezi lucruri urate sau daca te gandesti la ele. Nu nu este un semn rau ba chiar deloc. Nu trebuie sa te ingrijorezi asa am avut si eu...dar nu-ti fa griji nu se va intampla nimic doar cand sa mergi la culcare gandeste-te la ceva frumos si asa nu o sa mai vina

| danysasuke7 a răspuns:

Nu stiu sa raspund nu sunt mediu dar vreau si eu vise cu fete frumoase dar am parte numai de nonsensuri dar poate data viitoare visezi lucruri frumoase, noroc la visat ce sa zic

| T3n a răspuns:

Multi zic ca da, dar eu nu cred in aceste superstitii pentru ca mi sa mai intamplat si mie dar persoana respectiva nu a patit nimic.

| Trucker a răspuns:

Nu... incearca sa te gandesti la lucuri frumoase inainte sa adormi si o sa se duca cosmarurile, visele sunt ceea ce gandesti tu in somn...

| DruggedCandy explică (pentru Trucker):

Dar m`am gandit la lucrur frumoase chiar eram fericita happy