| lovelystory3 a întrebat:

Heey.am o prietena de 12 ani care isi roade unghiile.si vrea sa grabeascaprocesul prin care ii cresc unghiile va rog dati-mi si mie niste raspunsuri a si eu nu poate sa-si puna unghii false si nici nu le lasa prea mult sa creasca unghiile.
PS:va rog dati-mi respunsuri pentru a o ajuta pe aceasta fata

Răspuns Câştigător
| Anonima264 a răspuns:

Buna!
Spune-i ca daca isi roade unghiile in nici un caz nu ii vor creste daca ea si le roade! Spune-i sa se abtina, altfel nu ii vor creste niciodata unghiile!
Si daca vrea sa grabeasca procesul spune-i ca vat rbui sa astepte(si sa nu isi roada unghiile)
Am auzit eu de un lac special de la oriflmae care grabeste procesul dar este pentru oameni mari(si nu mi stiu daca mai este)

1 răspuns:
| Irinami21 a răspuns:

Hay...buna,exista mii si mii de produse speciale pentru cresterea unghiilor. de exemplu cand eram mica si eu imi rodeam unghiile, dar mama mi-a cumparat o solutie care ma dadeam la cateva zile si decate ori simteam nevoia sa imi rod unghiile acea solutie avea gust foatre amar si nu mi le mai rodeam....si uite asa cu timpu am ajuns sa-mi creasca unghiile si sa fiu mendra de ele, pentru ca le am mari si frumoase