| OnlyHope a întrebat:

Hei, asta-i o-ntreare pentru cei ce au vizionat "Dansez pentru tine" de la inceput. Stiti cumva ce caz are Sasha, cel cu care danseaza Ana Maria Ferent? As vrea sa-i votez pe Iuliana si Grigore, dar cazul celeilalte echipe nu-l stiu... Va rog sa ma ajutati! Multumesc anticipat!

Răspuns Câştigător
| angel13 a răspuns:

Http://dansezpentrutine.protv.ro/......ideo/35547 uite aici >:D

3 răspunsuri:
| mihai_1757 a răspuns:

Nici eu nul
stiu

| angel13 a răspuns:

Voteaza'l pe grigore, mi se pare mult mai bun cazul, si in al doilea rand toti moldovenii care au fost la dansez, nu erau chiar cu cazuri...adevarate happy

| OnlyHope explică:

Si pe mine m-a impresionat mai mult cazul lui Grigore. Am sa-l votezwinking