| anonim1234556 a întrebat:

Hei. Ce inseamna daca mi-a dat crush block pe Facebook?

5 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Inseamna ca nu doreste sa te mai vada, de aceea te-a blocat, te-a scos din inima lui!

| Cσcσ a răspuns:

Salut!
ca te-a blocat. happy

| Edisor27 a răspuns:

Ca t-ea blocat un,, utilizator,, pe Facebook si nu mai poti vorbi cu el.Iar daca vei avea forte multe block-uri pe Facebook contul dau va fi inchis Si nu va mai fi putea redeschis. Funda!

| Mihαi a răspuns:

Daca termenul de "crush" se refera la fostul/fosta, ti-a dat block probabil ca nu te suporta, sau inca mai are unele sentimente fata de tine.

| Gabriella8895 a răspuns:

Poate nu simte la fel. Daca simtea la fel, nu mai facea asta. Eu zic sa iti gasesti alt baiat sau sa lasi baietii pentru un timp.