| UchihaItachi666 a întrebat:

Hei! De obicei ce la place băieților care poartă stil gotic la fete? Intreb pentru o prietena

4 răspunsuri:
| edit28 a răspuns:

Le plac fetele care cunosc diferenta dintre un goth si catedrala Notre Dame.

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Părțile rotunde.

| Bizon95 a răspuns:

La fel ca orice alti baieti
orice fusta si, EVIDENT sex-ul!

acum, pe bune, pentru o fata sa atraga un baiat (ORIGE BAIAT) tot ce trebuie sa faca e sa ii zambeasca de fiecare data cand se uita la ea, iar daca ala e asa de gaga sa nu faca prima miscare nici dupa cateva zile atunci sa o faca ea!

| Daniel323 a răspuns:

Sinceritatea,dar nu este cazul tau deoarece intrebi pentru o prietena.