| sissy a întrebat:

Aici ma adresez in special baietilor.
Intrebarea mea este:Ce va place la o fata?
Cand sunt doua fete sau mai multe fete una trebuie sa va palca mai mult decat celelalte.De obicei ce are aceea fata mai frumos decat celelalte?
(un caz este ca de fiecare data cand merge o fata cu o prietena, baietii o prefera pe una in special, si nu pentru ca e mai frumoasa ci pentru ca e mai atragatoare prin felul ei de a fi, de a se comporta, de a privi etc).
Acum va intreb pe voi pentru ca probabil va atrage si altceva, fiecare aveti gusturi diferite...si voi stiti mai bine ce va place.
Astept raspunsurile voastre
Ms:*

4 răspunsuri:
| oz a răspuns:

Mie imi plac alea care nu se simt in largul lor.

| Lucifer666 a răspuns:

Acum depinde de baiat... unul poate ii place o fata care arata bine altu poate ii place de una desteapta... de exemplu eu am cunoscut o fata la gradinita...pe atunci nu stiam ce inseamna "sa placi o fata ". s-a intamplat ca sa fim si la scoala in aceeasi clasa...usor usor...am inceput sa o plac...sa tin din ce in ce mai mult la ea...Insa chiar nu stiu sa spun ce-mi place la ea...TOTUL...felul ei de a fii ...nu stiu ce sa spun... e greu de explicat ce iti place la o fata atunci cand o vezi ca un inger si tii cu adevarat la ea... din pacate au trecut 11 -12 ani de cand am cunoscut-o...si nu am reusit sa o fac prietena mea... crying

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mi s-a intamplat sa-mi placa o fata dintr-un grup de fete si celelalte nu. Nu pentru ca ea era cea mai frumoasa din grup ca si celelalte erau frumoase ci pentru ca am vazut ceva la ea, ceva special care m-a atras. Nu stiu exact cum sa spun in cuvinte. Am observat felul ei de a vorbii, de a se misca, privirea ei, ca si cum as fi putut avea mai multa incredere in ea, daca as fii cu ea, decat in celelalte ( ceva de genul asta ).

| never4u_2072 a răspuns:

Hmmm... fetele care is mai naturale... cele care nu se fardeaza sau poarta tocuri...genu asta de fete ma dezgusta(don't get me wrong)