| jaquelineee a întrebat:

Ce fete le plac mai mult baieţilor? Ce comportament v-ar place sa aiba prietena voastra?

Răspuns Câştigător
| gingasull a răspuns:

Prefer fetele cu un caracter puternic, care stiu ceea ce doresc de la viata, mature in gandire, sincere, intelegatoare, comunicative

5 răspunsuri:
| Bacemi a răspuns:

Imi place o fata care este independenta, care esti copilaroasa dar si matura in functie de toane. Trebuie sa ma atraga dar nu neaparat sa fie fotomodel. Trebuie sa aiba incredere in ea si sa fie optimista.

| alexutzu00791 a răspuns:

Sa fiu in antiteza cu ea

| ionoion a răspuns:

Sa nu se imbete, sa nu fumeze si sa nu injure.

| ExTrEaM^^94 a răspuns:

Mie imi plac fetele care rad stiu de gluma laughingrolling on the floor asa sunt si eu si fetele carora le place sportul.Si alexandros are dreptate nu mi-ar place o fata care fumeaza se imbata la asta putem face cateva exceptiilaughing dar nu sa o car in spate laughingsi sa nu injure nu cred ca este o fata care sa nu fi injurat vreodata whistling

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sa fie naturala si sa gandeasca mult cu inima. Sa nu aiba ego si sa nu fie dependenta de ceea ce sunt majoritatea fetelor din lume : TV.