| dancapitan a întrebat:

Cum se imbraca de obicei o fata careia ii place stilul de imbracaminte GOTIC? in haine negre, isi vopseste parul negru si il prinde in 2 coditze, si in picioare poarta cizme inalte negre cu sireturi? cam asa sau nu?

1 răspuns:
| DeathTheKid a răspuns:

Nu neaparat, gotici sunt de obicei mai sinistri imbracanduse in negru si rosu inchis de obicei, parul si-l lasa desfacut, negru si lung de obicei, iar cizmele sunt de obicei negre, inalte si cu catarame