| MadaMadalina1234 a întrebat:

Hei TPU... Am o problema cu mama. Eu as vrea sa ma decolorez la varfuri. Inainte sa termin scoala a zis ca daca iau premiul I imi face suvite,dar acum cand i-am reamintit,spune ca imi strica parul,nu stiu ce,nu stiu cum. Stiu ca are dreptate, dar mi-a promis. sad
Cum as putea sa o conving sa ma lase sa imi fac?

3 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Buna!
Are dreptate dar spune-i ca vrei sa-ti decolorezi doar varfurile si asta nu-ti afecteaza atat de tare parul iar daca vei vedea ca se distruge vei renunta.
Succes!

| Kenya a răspuns:

Ii spui ca vei folosi mastri eficiente pentru par.

| DenisaKarolina a răspuns:

Buna pai ar fi cazul sa nu o faci, ti-o spun din propria experienta. Eu mi-am vopsit parul dar si daca il decolorezi poate fi mult mai rau. M-am vopsit de cateva ori, odata blonda dar doar pe varfuri, roscata toata, roscata suvite, mov laughing. Mda pai iti poate arde parul, eu am ajuns sa il tund, parul tau va pica si s-ar putea sa ajungi sa ai jumatate din cat ai acum.Varfurile se vor despica, mastile nu sunt prea eficiente, si eu mi-am facut dar nu sunt prea folositoare. Ar fi cazul sa te bucuri de parul tau asa cum e, multe fete l-ar vrea, poate si baieti laughing.