| Ionela397 a întrebat:

Hei TPU sambata asta ii tai motul verisorului meu. Matusa mea m-a insarcinat pe mine cu muzica dar iubeste manelele cu Jean de la Craiova. dati-mi si mie 17 manele cu Jean si o Hora de 3 minute si ceva. Nu uitati hora si manelele sa fie dansante si ritmate, nu vreau nimic lent. Si manelele cat mai noi.

2 răspunsuri:
| grab a răspuns:

Www.youtube.com/watch?v=M5e6UvgunJ4 apoi din link in link in dreapta fa-ti un playlist. Hore, la fel cauta pe YT mai multe tipuri ca sa fii sigur ca satisfaci aproape pe toti! :)
Distractie placuta!

| blond a răspuns:

Intri pe www.youtube.com si iti alegi ce muzica doresti tu, pe urma il descarci numa si problema rezolvata :D