| Denissa16 a întrebat:

Hei, voi cand mergeti in excursii cu familia, si va lasati iubitii acasa, ce le luati cadou? Ideei?

5 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Un mic suvenir din zona respectiva

| BiuL a răspuns:

Nimic.

| NoTurbinaNoGood a răspuns:

Ceva simbolic, legat de zona vizitata. In zonele turistice e plin de tarabe de artizanat, sigur gasesti ceva potrivit.

| mixxjim a răspuns:

De ce trebuie sa-i iei cadou? happy Depinde si unde mergi, ce varste aveti, de ctai bani dispui, de cat timp sunteti impreuna dar, in general, poate fi ceva din locul respectiv - un magnet, de exemplu, sau ceva specific - o sapca, un tricou, un fular. Oricum, gestul conteaza, sa vada ca te-ai gandit la el, deci ceva simbolic si dragut. Te poti inspira si la fata locului, nu merge cu ideea stabilita ca-i iei "aia", vezi tu acolo ce gasesti.

| dany2001 a răspuns:

O inimioara pe care scrie "TE IUBESC!"