| ExistSiEuPeAici a întrebat:

Heii`.=]
Daca fostul meu prieten ma tot tachineaza si se tot baga in seama cand vorbesc cu alti oameni ce inseamna?straight face
Ihh.Si se mai si holbeaza cateodat` la mine [parca eu nu m`as holbalaughing] da` in finee`laughing.
Mersii`love struck

Răspuns Câştigător
| James_5813 a răspuns:

E gelos, te vrea inapoi, avand in vedere ca si u ii dai atentie pot spune ca o sa va impacati happy

9 răspunsuri:
| AleAnyo a răspuns:

Inseamna ca inca te place si ii pare rau ca v-ati despartit. Poate ca vrea si sa va impacati. ori asta ori vrea sa te violeze. stiu ca suna putin cam ciudat dar poate fi adevarat.

| metalheart a răspuns:

Poate inca te place si vrea sa se faca observat sau incearca sa vada daca il mai placi.

| CrisDdf a răspuns:

Inseamna ca te placelaughing incalaughing

| Andreeea_2224 a răspuns:

Inseamna ca este geloss.
Si poate chiar mai aree sentimentee pentru tine.

| ADRIANA_1393 a răspuns:

Heyy... in primul rand asta cred ca inseamna ca inca te place si in al doilea rand e frica sa recunoascaa si din cauza aceasta te tot tachineazaatongue: asa credlaughing parerea mea tongue:X

| swee1love a răspuns:

Cei ce se tachineaza se iubesc.Deci de ce nu mai incercati o data?hee hee

| Diana6185 a răspuns:

Cu siguranta fostul tau iubit te place, de aceea te tachineaza si se uita la tine des :*.
Fundita?

| Iuly_6439 a răspuns:

Stii si singura raspunsul la intrebare daca el se tot uita la tine si te mai si tachineaza inseamna ca doreste atentie din partea ta si ii convine sa o obtina tachinandu-te. Oricum daca inca mai ai sentimente pentru el du-te si da-i bice!

| Alexandra_5596 a răspuns:

Baii ii clar ca inca te mai iubeste si nu vrea sa fii cu altcineva
asa se explicawinking comportamentu lui