| cristeaalexandra a întrebat:

Nu inteleg de ce fostul meu prieten tot se baga in seama cu mine,imi zambeste, ma tachineazastraight facecand eu i-am spus ca nu vreau sa il mai vad niciodata si ca pentru mine numai reprezinta nimic.Ma ranit foarte mult cand mi-a spus ca el numai simte nimic pentru mine si ca este mai bine sa punem punctsadsi el tin la el atat de multsad.
De ce credeti ca face aceste gesturi cand eu i-am spus ca nu vreau sa il mai vad niciodata si ca pentru mine numai reprezinta nimicsad?
Ce sa mai cred?sad ce sa mai fac in continuare?crying

Răspuns Câştigător
| didulici a răspuns:

Probabil si-a dat seama ca a gresit, s-au vrea sa iti demonstreze ca ceea ce ai spus nu este adevarat, poate te testeaza sa vada daca mai are vreo sansa la tinewinking mai bine il intrebi pe el:* bafta

2 răspunsuri:
| Metempsihoza a răspuns:

Pai ti-o fi spus prostia aia dintr-un impuls pentru ca era suparat sau nervos si acum si-a dat seama ca nu e asa si nu stie cum sa iti zica. Si daca tu chiar nu ai vrea sa il mai vezi nu ti-ar pasa de gesturile luiwinking asa ca pune mana si vorbeste cu el, incearca poate chiar sa va impacati

| ϟkatεVaηϟ a răspuns:

Intreaba-l ce vrea de la tine si o sa iti spuna.
Poate el inca tine la tine si si-a dat seama ca a gresit si vrea sa fiti din nou impreuna, nu stiu, asa zic eu.
Cel mai bine e sa afli de la el, nu vei sti daca nu il intrebi.
Fii serioasa cand faci asta, el ar putea lua totul ca pe o gluma. Bafta!