| Albãstriţaxx a întrebat:

Heii...Imi place de un baiat care e la aceeasi scoala cu mine.Nu am vorbit niciodata cu el...si nu stiu daca ii palce sau nu de mine.Mi-ar fi rusine sa-i zic in fata:,,Imi place de tine " =], sa o rog pe o prietena sa-i spuna? =]]

6 răspunsuri:
| AndyAndrey35 a răspuns:

Imi place poza :X

| Katastrophe a răspuns:

Aveti vreun prieten comun? Daca da, pune acea persoana sa vorbeasca cu el, daca nu, baga-te singura in seama laughing

| dulcikanik1 a răspuns:

Atrage-i atentia subtil si incet incet imprieteneste-te cu el! Asa toata avantajele vor fi de partea ta si nu risti ca el sa-i faca dulci prietenei tale de exemplu.

| LoveU002 a răspuns:

Hei! Cred ca ar trebui sa vorbesti cu el si sa va imprieteniti. Poti sa o rogi pe o prietena buna de`a lui sa il intrebe daca te place. Daca spune da ar trebui sa ii spui si tu ce simti pentru el :*.

| DreamerChild a răspuns:

Fix asa sunt si eu whistling

| Justsmile18 a răspuns:

Hei @PinkFresh99! Pff...păi dacă eşti în situaţia asta e posibil să nici nu te cunoască. Deci, fă rost de id-ul sau facebook-ul lui şi începe şi vorbeşte cu el. Asta e cea mai bună soluţie. Pe parcurs o să începi să-l cunoşti şi pe urmă poţi să-l întrebi dacă te place. Sper să te ajute sfatul meu. Succes!