| monycutzza a întrebat:

Help. Idei de cadou majorat pentru o prietena?!

8 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

Plicul e sfânt!

| Simpatic a răspuns:

Gang bang de ziua ei happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Invitati niste stripper-asi, o data face 18 aniwinking

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Niste produse cosmetice, tu ca fată stii cel mai bine ce folosesti, ruj fond de ten rimel ojă.

| SDana a răspuns:

O bratara frumoasa, un inel, niste cercei...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Orice ii dai, asigur-te ca stii ce-i place. Adica daca vrei sa-i dai un fard asigura-te ca ii place culoarea. Dar iti recomand sa nu ii iei fond de ten si alte din astea, ca unele provoaca alergii. Trebuie sa si le cumpere ea cum stie.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Gândeşte-te la ceva ce-i place ei în mod deosebit.
Dacă, de exemplu, îi plac cosmeticele, atunci cumpără-i o trusă de machiaj sau dacă îi plac parfumurile de brand, cumpără-i un parfum.