| SnowWw a întrebat:

Un cadou pentru majorat(baiat).Cat mai multe idei va rog.

7 răspunsuri:
| cat a răspuns:

Un album cu poze care sa-i ramana amintire.

| Bella1love a răspuns:

Eu zic asa:o camasa sau tricou, ceva de ce este pasionat(un joc video etc.)...aa, si ai uitat sa mentionezi ce esti pentru baiat(prietena, mama.)zii, ca-s mai multe variante

| Love_Flori_1995 a răspuns:

Dupa parerea mea la majorat ar trebui sa ii dai bani. Sau daca nu ceva de care sa isi aduca aminte, o bratara de arg sau ceva de genu.

| Nikoo12 a răspuns:

Paai... ai putea sa-i iei un set de poker (daca stie sa joace laughing ), un lant de aur. Nuu preaa stiu laughing Sper ca te-am ajutat oricumwinking :*

| White100 a răspuns:

O bratara, un ceas, tricou (scrii ce vrei tu pe el, îl duci si ți.l face )...

| Vlad_Vlad_1993 a răspuns:

Hmm, mi-ar placea sa primesc ceva ce mi-ar ramane amintire, sincer. Nu incerca sa cumperi chestii scumpe, in timp isi schimba valoarea, dar daca ai darui ceva din suflet, ar fi alta treaba. Sfatul meu ar fi sa ii iei un lant de argint, sau o bratara. Hmm. Depinde si de gusturile baiatului.

| daciansteaua a răspuns:

Ai putea sa-i dai direct banii sau sa ii cumperi ceva ce l-ar tenta. Conteaza si felul in care l-ai vazut pana acum cam ce i-ar placea sau ceea ce ar avea nevoie.