| Mayaaaaaaa14 a întrebat:

Imi dați va rog idei de cadou pentru majorat? E pentru cea mai buna prietena.

Răspuns Câştigător
| crud a răspuns:

O rama din argint si colaj foto cu voi doua; chestii de machiat, carti, parfum, o bijuterie, ceva legat de pasiunea ei (daca are); ar trebui sa-ti fie mai usor decat imi este mie, pentru ca este cea mai buna prietena a ta, deci ii stii gusturile si dorintele.

2 răspunsuri:
| Dani6421 a răspuns:

Poate te ajuta acest site https://www.cadoland.ro/......-a248.html