| anonim_4396 a întrebat:

Hey, Aura sunt:
http://www.TPU.ro/......n-prieten/

Azi iar m-am intalnit cu el, am stat in scara blocului ca sa-l vad cand vine, si am iesit exact atunci. L-am intrebat ce face, a zis ca se uita dupa mine :)!
Am mers amandoi pana la scoala, a stat langa mine :X, ne-am intalnit cu prietenul lui. Ne-am plimbat, el mai venea langa mine, iar mai se dadea, oricum a stat langa mine (am vrut sa ma asigur ca se intampla asta ) :))! Mai tarziu ne-am intalnit cu prietena mea, am mers noi amandoua in fata lor, ei vroiam sa ne puna piedica, adica sa ne impiedice la mers prin spate :)). El mi-a pus piedica mie, bine nu se pune problema de cazut, e doar ceva care iti ingreuneaza mersul nu stiu cum sa ma exprim!
Faza e ca, atunci cand am ajuns la magazin, ne-a intrebat si pe mine SI pre prietena mea daca vrem ceva! :( nu zic ca o place, dar mai rau mi-a ingreunat situatie de a intelege ce vrea! S-a mai uitat la mine, dar nu la fel ca ieri!
Daca mai vreti detalii cu ce a facut in trecut, gasiti la intrebarile de pe profilul meu!
As vrea, sfaturi, pareri.
AAA, cand eram azi la magazin, v-am povestit mai sus, a pus mana pe mine cand s-a dus in spate la prietenul lui, ceva in genul de luat in brate, dar nici chiar. A fost pentru prima data :))
Stiu par paranoica, dar m-a afectat mult problema asta, si ma afecteaza in continuare.
Il plac mult!

3 răspunsuri:
| Parker a răspuns:

Situatia e cat se poate de clara. Te place, il placi.
Acea intrebare nu a fost decat una de politete si de rutina. Vroiai sa te intrebe doar pe tine, sau cum?
Totusi daca devii geloasa de la asa ceva, o posibila relatie s-ar destrama rapid.
Chiar daca esti indragostita nebuneste, ai incredere in el

| Parker a răspuns:

Doar ai incredere ca el te iubeste si nu mai da importanta tuturor detaliilor, ca ai sa ajungi in niste crize de gelozie grozave.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

@parker
ai dreptatelaughing
si? sa-l las pe el,? sau ce sa fac?sad