| danyyy a întrebat:

Buna cine ma poate ajuta cu o problema destul de mare? am vb cu o fata pe mess si am zis sa iesim la un suc neam zis ziua, ora. Insa nu am mai avut intalniri si am fost cam emotiv si nu prea am stiut ce sa zic. in fine m-am intalnit cu ea si am stat la suc neam plimbat etc.si am zis ca vreau sa i zic ca imi place de ea si daca vrea sa fie cu mine da nu i-am zis. la sfarsit am am mers cu ea acas si am mai stat un pic in fata blocului. si dupa am plec neam puput pe obraz laughingsi am plec. i-am zis daca mai vrea sa mai iesim si o zis ca bine. ce spuneti este sanse ca ea sa ma placa sau sa i zic la a 2 intalnire ce simt? plsss help

6 răspunsuri:
| bluesky a răspuns:

E clar ca te palce, nu ii zi direct" te plac, vrei sa fim impreuna" lasa un pic de preludiu, la a doua intalnire o iei de mana si la a treia o saruti si ii spui ce simti! Succes!

| arysa a răspuns:

Pai e clar ca simte ceva pentru tine daca a acceptat sa iasa si a doua oara. Acum poti s-o intrebi daca vrea sa fie cu tine.

| udarb a răspuns:

Trebuie sa o lasi cam vreo 3-4 intalniri, sa va cunoasteti mai bine si apoi sa incerci sa o cuceresti. Din prima sau a doua intalnire poate sa fie socata asa ca lasa pe mai tarziu.

| gaga_5261 a răspuns:

Daca v-ati cunoscut pe mess si ea a acceptat sa iesiti prima oara este foarte probabil sa te vezi cu ea si a doua oara. Fi sincer cu ea si spune-i ceea ce simti! Asteptam sa ne spui ce ai facut happy

| Alex_7297 a răspuns:

Salut!
"Este şanse" să te placă, şanse foarte mari! Dacă o fată acceptă să iasă în oraş cu tine, nu e clar că te place? Zi-i cât mai ai timp, că după vine altu' şi ţi-o ia!
Baftă!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai daca a ieit cu tine.si vrea sa mai iesitzi e clar ca te place. spune`i ca o placi nu vei avea nimic de pierdut.