| NICOLETANICO04 a întrebat:

Hey prietena mea cea mai buna s-a mutat in constanta si aici statea cu bunici si mama si matusa cu tata e o poveste mai complicata din orasul meu pana in constanta faci 10 minute asa ca ea vine aici din 2 in doua saptamani si vreau si eu niste sfaturi ce cadou sa ii fac facut de mine. scuzati categoria nu am stiut ce sa pun.

Răspuns Câştigător
| LionSecret a răspuns:

Poti sa ii cumperi ceva de imbracat sau ceva util in casa cum ar fi un tablou...o cana ceva de genu big grinbig grin

4 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

O papusa.

| NICOLETANICO04 explică:

Nu vreau ceva care pot face cu mana mea

| NICOLETANICO04 explică:

Imi place ideea dar i-am facut o rama cu poza cu noi 2 de ziiua ei