| anonim_4396 a întrebat:

Am o intrebare in special pentru baieti: Ce fel de fete va plac? Va uitati vreodata la suflet si nu la "sufletul" ala pe care il preferati toti? Am mai auzit "mama ce buna e asta" si mie mi s-a intamplat dar as vrea ca sa nu se uite la fundul meu ci in interiorul meu...

16 răspunsuri:
| Flav a răspuns:

Vrei sa-ti dau o maxima? In unele cazuri, interiorul unei fete il citesti dupa ce te uiti cateva secunde la aspectul ei fizic.

| mgtow a răspuns:

Am renuntat la ele pentru ca voi avea un loc de munca care nu e de mult timp pentru gagica si 2 nu mai am baza in fetele care sunt destul de rasfatate in momentul de fata.

| neutrino a răspuns:

Nu poti rasturna lumea cu fundul in sus. De obicei te indragostesti de cineva care arata bine. Ai auzit pe cineva spunand ca e "mort" dupa o fata care nu arata bine? Partea cu sufletul apare mai tarziu, atunci cand descoperi calitatile sufletesti a persoanei care e in jurul tau de mai mult timp.

| ϟkatεVaηϟ a răspuns:

Pai, stii tu, nu toti baietii sunt la fel.
Nu ne baga pe toti in aceeasi oala.
Eu cand ma uit la o fata trebuie sa stiu cum gandeste si ce o intereseaza - interesele noastre trebuie sa fie comune, sa am si eu ce sa discut, si categoric trebuie sa fie desteapta. Adica trebuie sa aiba ceva in cap, nu doar bani, masini si chestii de astea.
Intotdeauna ma uit la interior, exteriorul conteaza mai putin, poate 25% sau poate chiar mai mult.
Bine, nici urata sa nu fie, asta e clar laughing.
Dar nu trebuie sa fie cine stie ce fotomodel, daca iubesti cu adevarat o persoana trebuie sa te uiti la ea cu "inima", nu cu ochii.
Sper ca te-am ajutat, asta e parerea mea!
Bafta!

| sowhatt a răspuns (pentru ϟkatεVaηϟ):

happy

| ϟkatεVaηϟ a răspuns (pentru sowhatt):

Cred ca am gresit ceva.
Exteriorul conteaza 25% sau chiar mai putin*.
Asta cred euwinking.

| spaghetty a răspuns:

Eu ma uit la interior:Cum se poarta, daca fumeaza, bea, etc
Eu le prefer pe cele cuminti, nu-mi pasa de popularitatea ei sau altceva doar sa ma inteleaga.
Si inca ceva fetelor:baietii zic "Mama ce buna-i asta" deoarece voi vreti sa ne uitam la voi:X

| sowhatt a răspuns (pentru spaghetty):

Mda...thinking dar unele nu vor sa se uite in felul ala...happy

| HoneyCocaine a răspuns:

Mai rar gasesti baietii despre care vorbesti. pana gasesti ceea ce vrei, mai bine " mama ce buna e asta" decat " mama ce stramba e asta".

| RaReSh17 a răspuns:

Depinde de ce baiat dai, nu toti sunt la fel dar sunt foarte putini care se mai uita la aspectul interior ca de obicei toti vor doar sa se afirme cu prietena lor, gaseste-ti un baiat care te iubeste pentru ceea ce estihappy

| felixbbimage a răspuns:

Din pacate, atunci cand ajungem la intelepciunea de care vorbesti, suntem deja prea batrani si nu mai putem face altceva decat sa spunem tot acelasi lucru: "mama ce buna-i asta" happy. Acum, lasand gluma la o parte, nu trebuie sa judeci la modul general. Exista si baieti care, pe langa trup, pretuiesc si interiorul.A, ca sunt din ce in ce mai rari asta asa e.Au un singur cusur, trebuie sa fie educati sa poarte o conversatie pentru a vedea interiorul unei persoane si nu prea mai are cine sa o faca...

| TweetyRebeLa a răspuns:

Felix are dreptate. Dar eu am avut noroc sa gasesc un baiat care sa ma iubeasca pentru ceea ce sunt. Chiar daca initial s-a combinat cu mine din alte motive laughing. Cand a inceput sa ma cunoasca a inceput sa vada ca nu-s asa cum credea el si. asta a fost! Ei in general se uita la corp deoarece e primul lucru pe care il vad. Daca vor petrece un timp in preajma ta te vor place pentru firea ta, si nu pentru acel "suflet" :d.

| dulaul a răspuns:

Simcer pe mine mai mult ma intereseaza personalitate fetei. Asa daca arata bine si capul ie plin de prosti deja nu-mi place!
Cea ce as vrea eu sa aiba o fata in suflet este si in minte sete :sa ibeasca animalele cum le iubesc ieu dar nu neaparat, sa ma iubeasca sa stie cand este vremea sa pomeneasca de sex si tot tacamul, sa fie intelegatoare si sa ne potrivem.In rest nu trebuie sa fie cea mai populara sa cea mai frumoasa da ra sie si frumusica.Altceva de ce mai poti acea nevoie la o fata? Daca eu am grasit spuneti-mi. Mult noroc!

| Evil1nside a răspuns (pentru dulaul):

Ff adevarat ce spui! happydesi nici cu cineva care nu iti place nu poti sta! si asta nu poate nega nimeni.intr-un fel sau altul trebuie sa te simti atras de persoana respectiva happy.vb ta majoritatea in ziua de azi..cam lasa de dorit happy capul plin de prostii..asta e si in cazul baietilor..no comment happy

| fdyourgod a răspuns:

Ei spun mama ce buna-i asta special ca sa enerveze fetele este un snobism urias avand in vedere ca toti baieti trec prin aceasta faza ti-o spun din experienta propie dar de fapt ei se uita la fata sau suflet majoritatea la fata