| peacelovefuck a întrebat:

am o poveste mai lunga.incepe cu anul trecut cls a7ea cand un baiat din cls ma placea si mie imi placea de el dar eram cu alt cineva si i am zis sa astepte, un semestru intreg a fost innebunit dupa mine dar eu l am refuzat! mrg de atunci nu ne am mai inteles cam tot semestrul al 2-le dar eu m-am indragostit de el.am incercat sa scap de acel sebtiment fiind cu alti baieti etc.a venit vacanta de vara si am cam uiata de el stiti cum e vara si am avut grija sa nu il mai vad mrg a inceputcls8 si cand l am vazut am avut un shock ii trecuse supararea si am incepu sa ne vorbim, sa radem si sa ne tachinam ca la inceput.el tot imi face complimente si asta timp de 3saptamani cand nu stiu ce s a intamplat dar a inceput sa ii placa de colega cea noua si sa faca ce facea cu mine inainte! nu rezist sa ii vad asa sa il vad cu zambetul ala idiot pe fata.ce sa fac? nu imi vine sa cred ca imi place de el pentru ca este un nesimtit.nu mi a mai placut nici o data de cineva poate e si asta!

4 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Poate vrea sa te faca geloasa si sa se razbune pe tine, de aceia se da la fata cea noua

| Anonima264 a răspuns:

Buna!
Gandeste-te bine! Poate vrea decat sa te faca invidioasa(unii baieti asa mai fac).Ar trebui sa ii spui baiatului ce simti si sa vezi dac el chiar te place cu adevarat sau daca a uitat de tine!
O zi buna!

| Cosmin1I a răspuns:

Stai linistita, la varsta ta mereu te va atrage prostia si nesimtirea.

| qBoga a răspuns:

Daca tu il placi si te place si el, ar trebui sa fiti impreuna...adika daca el tine la tine cu adevarat se va schimba, pana la urma merita sa incerciwinking