| sofia234 a întrebat:

vine ziua prietenei mele si nu am habar ce sa iau (nu haine ) dau fuda happy

Răspuns Câştigător
| Sadop a răspuns:

De ce sa-i iei ceva cand poti sa-i faci ceva? O felicitare draguta, o prajitura, un ou ( scoti cu ajutorul unei seringi galbenusul, il speli bine prin gaurica aia, apoi bagi tot pe acolo o hartie cu un mesaj dragut ), o cina romantica, orice.
Daca tot vrei sa-i iei ceva thinking
Bratara, lantisor, cercei, filme, carti, ceva de plus, inimioara, perna, cana personalizata, calendar cu voi 2, o poza pusa in rama thinking
Bafta si la multi ani happy!

3 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| LuizaVisanu a răspuns:

Pai poti sa-i iei : Cercei argintii cu inimioare si fundite, O agendă-jurnal, Cafea cu diverse arome si DVD-uri cu filmele dragi ei, ce vrei tu din ele.
Pa, pa!

| Pastiluuutza a răspuns:

Daca este prietena ta cea mai buna ar trebui sa stii ce adora ea cel mai mult. si sunt sigura ca nicio fata nu ar refuza o pereche sau mai multe de cercei