| Gabryellutzaaa a întrebat:

Heyy allhee hee am nevoie de niste mesaje, scrisori pentru parinti..maine este aniversarea lor de nunta fac 14 ani si le-am facut mici surprize.,le-am cumparat niste carti,cani, lumanari, am facut un cd cu poze si din astea si am niste poze cu diferite momente din viata noastra dar numai stiu ce sa scriu...love struck am facut pana acum vreo 20 de foi mici (9 cm patrat)si mno..am scris multe si mai vreau sa scriu despre ceva in genu ca anii au trecut,eu cresc dar va iubesc gen sau sunt mandra de voi,eu am curaj sa ies cu voi oriunde, imi pun poze cu voi pe fb pe cand altii nu au curaj, iertati-ma pentru categorie dar este cea mai solicitata si este urgent
P.S maine este aniversarea >X

Răspuns Câştigător
| M4gd4L3n4 a răspuns:

Poti sa le scrii pe o foaie mare urmatorul text : Va iubesc pentru ceea ce sunteti, si daca as putea da timpul inapoi nu as alege alti parinti. Imi doresc sa traiti o mie de ani impreuna si fericiti cum va vad eu acum.

| Gabryellutzaaa explică (pentru M4gd4L3n4):

Asa ceva le-am scris pe o foaie. ceva mai nu stiulove struck

| M4gd4L3n4 a răspuns (pentru Gabryellutzaaa):

Pai alteca ce mai vrei. Lasa atat ca ajunge atat.

| Gabryellutzaaa explică (pentru M4gd4L3n4):

Ceva mai complet, ...cu ceva multumiri si asa

| M4gd4L3n4 a răspuns (pentru Gabryellutzaaa):

Multumesc ca existati, imi faceti din viata o bucurie.