| kyttu a întrebat:

Hy...am o verisoara care am aflat ca este verisoara cu o fata urata care se imbraca urat etc. credeti ca ar mai trebui sa vorbesc cu verisoara mea? help plz!

Răspuns Câştigător
| timeea7 a răspuns:

Normal.straight facestraight face:

doamne, in primul rand ti-e verisoara si in al 2-lea rand, ce importanta are ca o verisoara de-a ei se imbraca urat?straight face...

15 răspunsuri:
| tarziu a răspuns:

Nu incetez sa ma minunez de tampeniile debitate pe acest site
Aveti o mentalitate creata de filmele cu liceeni americani idioti

| darrio2007 a răspuns:

Nu ai nici un motiv sa nu mai vorbesti cu ea.Este verisoara ta.Are dreptate tarziu.Numai intrebari aiurite.

| alexeanca a răspuns:

Alta cazuta in cap! straight face

| aniriiiiii a răspuns:

straight face ce motiv ai sa numai vorbesti cu ea?straight face

| DenisaMetal a răspuns:

Da normal.

| Aleeeeeeee a răspuns:

De ce sa nu mai vorbesti cu ea? doar din cauza ca are o verisoara care se imbraca urat si e urata. Poate si tu esti verisoara cu ea, daca spuneai ca verisoara ta e cu ruda cu ea [ sper ca ai inteles ]. Nu conteaza cum se imbraca sau cum arata, poate e o fata de treaba.

Vorbeste cu vara ta si intreab-o mai multe de cealalta verisoara a ei, poate reusiti sa-i schimbati look-ul daca zici ca se imbraca urat [ dar nu asta conteaza ] afla mai multe despre ea.

Nu judeca o carte dupa coperta!

| victoreanu a răspuns:

Esti o urata care se imbraca urat si vorbesti numai cu urate. Nu mai vorbesc cu tine niciodata.

Ee? Cum este?

| TraficDeMentosane a răspuns:

De ce sa nu mai vorbesti cu ea? straight face Si mai bine zis de ce te'ar afecta faptul ca este verisoara cu o fata"urata" care"se imbraca urat "? straight face Tu auzi ce zici [sau mai bine ...vezi ce scrii? tongue ] daca te intelegi cu verisoara ta nu inteleg de ce sa nu mai vorbesti cu ea. in plus eu cred ca nu ar trebui sa judeci o "o carte dupa coperta chatterbox " daca se imbraca "urat" nu inseamna ca nu poate fii de treaba ...sii daca tu ne intrebi pe noi daca sa mai vorbesti sau nu cu varata` atunci imi imaginez ce te'ai face daca te'ai intalni cu fata respectiva, cand esti la varata. rolling eyes

Sczz...pentru greselile de scriere blushing ma cam grabesc...

Byewave

| Sn00pY a răspuns:

Ce mentalitate ai straight face ma abtin

| uncontdestuldenasol a răspuns:

raised eyebrowstu vezi c ai scris? normal ca ar trebui sa mai vb cu ea...stii,era un proverb odata:Nu judeca o carte dupa coperta!winkingpoate fata e de treaba, in ciuda infatisarii

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ce vina are fata aia ca e urata? si cine a zis ca e urata? poate sunt persoane care o considera draguta. Daca ai fi o fata cu " capul pe umeri " ai ajuta biata fata "urata" sa se schimbe putin, poate un sfat sa isi schimbe tunsoarea sau cum sa se imbrace... Poate ca acea fata este urata la exterior dar nu cumva voi care o judecati dupa infatisare sunteti urate la interior? Ai grija ca frumusetea exterioara este trecatoare

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sall
ce mai fac/

| kyttu explică:

Ms mult...pentru raspunsuri. Si.::TraficDeMentosane::. sa fiu sincera nu stiu ce as face

| kyttu explică:

Mai astept raspunsuri

| KiLlMenOw a răspuns:

Doamne ce picata in cap straight face.

nici nu ai idee ce m-am saturat de toti copiii handicapati de bani gata care ii judeca pe ceilalti care poate ca nu au posibilitate sa se imbrace diferit in iecare zi. straight face niste gunoaie care merg la scoala numai sa vada lumea ca au haine de la Armani sau stiu eu ce firme... niste copiii imaturi care se mandresc ca au nu stiu cati bani, si cand colo nu au contribuit cu nimic pentru ei. mi-ar fi rusine sa scriu asa ceva. straight face esti RIDICOLA. pe mata nu o mai iubesti ca poarta o bluza care nu iti place?

vezi-ti de treaba si pune mana pe o carte.