| Davydd a întrebat:

Idei de facut pentru Halloween? happy

8 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Eu ma duc la cineva sa vad un film de groaza apoi toata noaptea filme de groaza

| Violleta2022 a răspuns:

Este deja 9 sera, seara de luni, Halloween-ul si nici picior de copil pe strada.
Anul trecut am avut vreo 200 pana la ora asta, azi nimeni. Socant, de ce oare?
Nimeni nu serbeaza nimic, este o liniste abosluta, s-a lasat si intunericul...

| T0T a răspuns:

Sincer dacă nu mă uit acum pe google nici nu știu pe cât e Halloween. E asta ciudat?

| Ganea_Marian-Dumitru_1972 a răspuns:

Poti sa te lasi lipsit de aceasta distractie.

| UzOm a răspuns:

Mici și bere pe bloc.

| alexandruioan a răspuns:

Pai, ia-ti un costum cu ghostface, daca ai auzit de el si o coasa. Ii spui din timp unui om pe care il cunosti tu( dar sa fie mai fricos, ii spui ca ai auzit de o legenda cu o fantoma care umbla cu coasa la casele oamenilor care nu cred in Dumnezeu). Te duci noaptea in camera lui cand doarme si il gadili sa se trezeasca. Dupa aceea te ascunzi repede pe hol si bati in pereti sau arunci obiecte care fac mult zgomot, pana sa iasa folosesti aplicatia schimbator de voce( daca nu o ai, sa o descarci), iar cand iese sa vada ce e, ii iesi in fata cu coasa dar nu razi, si arati cu coasa spre el( coasa sa fie de jucarie, ca altfel il omori). Cam asta e tot. Funda?

| alex337 a răspuns:

Eu zic ca clasicul anul acesta va fi cel ma bine clasat! deoarece harley si jocker sunt marile vedete anul acesta! prin clasic anul acesta vei iesi in evidenta succes. Si daca vrei fa un dovleac big grin

| MariusUdrea a răspuns:

Un dovelac sculptat de tine