| cryss_1828 a întrebat:

Imi cer scuze dar nu eu am deschis ci o alta persoana care acum a postat de pe contul ei. ROg un moderator sa stearga daca se poate.

3 răspunsuri:
| EUSIATIT a răspuns:

Nu am inteles ce ai vrut sa spui. de sters acea intrebare trebuie sa o rogi pe RALUCA sa te ajute

| cryss_1828 explică:

Si-a postat acum intrebarea dupa contul ei ( o sa apara cand va fi aprobata)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cred ca nu, dar va trebui sa va terminati scolile, sa fie intra-un ceas bun, la varstele astea se casatoreau oamenii candva, mama s-a casatorit la 16 ani si a fost impreuna cu tata 35 de ani asa ca, sa fiti sanatosi.