| anonim_4396 a întrebat:

Imi place de o fata dintr-un liceu mai bun ca al meu.(eu:moisil, ea:sava). Ne-am inteles foarte bine in generala dar nu eram apropiati. Ea a facut misto de mine acum vreo 3 ani, schimbandu-si id-u, facand(stiu ca suna urat)pe englezoaica si dandu-mi chiar poze cu cine-stie-ce model.Cu toate astea, in ultimii ani ceva pare ca s-a schimbat, ma sustinea si la chestii puerile(cand ieseam la tabla si ma prefaceam ca nu stiu numai ca sa treaca din ora, zicea ceva de genu:Nu te mai prostii, hai ca poti mai mult, cu toate ca nu stia daca imi invatasem sau nu pentru lectia respectiva)Insa in ultimul timp ne intelegem foarte bine, vorbim vrute si nevrute(mi-a spus chiar cateva chestii personale), am iesit la un film impreuna cu cativa colegi de-ai nostri si cred ca si ea s-a simtit bine nu numai eu...totusi ea a fost combinata cu indivizi mai frumosi si mai inteligenti ca mine, mai de gasca(eu fiind cam timid-zodia rac) si chiar si de ei a facut misto ...In fine intrebarile mele sunt:Era doar politicoasa sau chiar ii facea placere sa vorbeasca cu mine? Si-o fi schimbat opinia despre mine in timp? Are rost sa o intreb daca vrea sa fie cu mine sau ar trebui sa ramanem doar prieteni?

Răspuns Câştigător
| rocky26 a răspuns:

Pai. ar trebui sa o intrebi ce parere are ea despre tine. dar daca a facut miso de tine cred ca si-a dat seama de greseala pe care a facut-o si de aia si te sustinea mereu... cred ca s-a schimbat. pentru sa gen de fata cred ca mai bine ar fi sa ramineti prieteni. Gindestete tu singur, daca ar fi cu tine si iar a face misto din tine sau chestii de astea, tu ce vei face? vei ramine cu inima frinta si vei suferi numai. Lasa. Mai sunt fete pe lumea asta, nu e numai ea. SPER KA TEAM AJUTAT BAFTA BAIETE!

3 răspunsuri:
| alexe333 a răspuns:

Va multumesc foarte mult. Aveti dreptate.Imi pare rau ca nu v-am putut da funda la amandoisad

Răspuns utilizator avertizat
| calbasan a răspuns:

Stii vorba aia incercarea moarte n-are.deci intreb-o fara frica iar daca nu va vrea o sa ramaneti doar prieteni si stai linistit ca fete mai sunt in lumea asta.