| beibiisweet a întrebat:

Am o colega in clasa si ne intelegeam foarte bine pana cand a aflat ca fratele meu vrea sa ii bata iubitul fiindca din cauza lui a trebuit sa plateasca o amenda(asa e fratele meu), cand a vazut ca nu ne mai intelegem s-a bagat cea mai nesuferita din clasa intre mine si ea.chiar de ziua mea a venit sora ei la scoala si s-a luat de mine fiindca aceasta colega cu care ma aveam bine a zis vrute si nevrute si a vrut sa ma bata.partea rea e ca vrea sa ma cert cu toata lumea si ele 2 fac misto de mine si ma barfesc si eu nu pot sa fac nimic...o solutie ceva sa ma impac cu ea? am mare nevoie de ajutor!(nu stiu daca am ales bine categoria)

2 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Pai ar trebui sa le explici ca nu e vina ta ce s a intamplat intre fratele tau si iubitul acelei cologe, daca sunt fete destepte vor intelege

| hecamefrommetalland a răspuns:

Transmite-i un mesaj după ce vă împăcați, din partea mea, să se ducă dracului la fel ca toți bârfitorii din lume!